Klinika Dudent działa na rynku od 20 lat. Naszym celem jest pomoc pacjentowi w rozwiązaniu jego problemów dotyczących jamy ustnej. Korzystamy z najnowszych technologii dostępnych na rynku. Diagnozujemy i leczymy pacjentów stosując urządzenia najwyższej klasy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu proponujemy rozwiązania optymalne, a równocześnie takie, które są w stanie zaakceptować pacjenci. 

Nasze atuty:

  • stosujemy najnowsze, międzynarodowe  standardy w leczeniu stomatologicznym, 
  • leczymy bez bólu dzięki urządzeniu umożliwiającemu wykonanie najskuteczniejszych technik znieczuleń w stomatologii  Quick Sleeper.
  • personel posiada międzynarodowe kwalifikacje w zakresie implantologii  
  • planujemy proces leczenia w oparciu o najnowocześniejszą dostępną na rynku diagnostykę -  radiowizjografia, RTG 3D
  • prace protetyczne wykonujemy we wiodących pracowniach protetycznych na terenie Polski. Są one wyposażone w sprzęt umożliwiający wykonanie precyzyjnych i estetycznych uzupełnień w oparciu o technologię cyfrową CAD / CAM. 
  • dla wygody naszych pacjentów prowadzimy system rejestracji telefonicznej oraz internetowej, pacjenci o zbliżającej wizycie informowani są SMS-em
  • wszystkie etapy leczenia implantoprotetycznego wykonuje jeden lekarz, który jest odpowiedzialny za efekt końcowy.

 

Szymon Dudek- lekarz dentysta.

 

Założyciel i właściciel kliniki. W roku 1998 ukończył studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od samego początku stomatologia nie była dla niego tylko zawodem ale przede wszystkim pasją. Już podczas studiów wraz z grupą przyjaciół założył Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii, które z biegiem czasu rozwinęło się i jest prężnie działającą ogólnopolską organizacją. http://ptss.pl/base/o-ptss/historia-ptss/
W swojej pracy szczególnie interesuje się implantologią, protetyką i endodoncją. Rozwija się zawodowo poprzez udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach, kursach i kongresach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego oraz międzynarodowych organizacji : ICOI (najstarsza i największa organizacja zrzeszająca implantologów z całego świata) oraz DGOI. W roku 2017 po zdaniu egzaminu przed międzynarodowa komisją uzyskał tytuł lekarza implantologa PSI/ICOI - FELLOWSHIP.
https://psi-icoi.pl/baza-specjalistow/specjalista/dudek-szymon

Magdalena Szuścik - lekarz dentysta

 

Absolwentka Wydziału Lekarsko- Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem zarówno dzieci, jak i pacjentów dorosłych. Jej zainteresowania koncentrują się wokół stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz ortodoncji i profilaktyki wad zgryzu. W swojej pracy kładzie nacisk na promowanie postaw prozdrowotnych, prawidłowej higieny jamy ustnej i odpowiednich nawyków żywieniowych. Podczas leczenia szczególnie istotna jest dla niej staranność wykonywanych zabiegów, komfort pacjenta oraz przyjazna atmosfera.

Widget RL

Ewa Płaczek- higienistka stomatologiczna

Grażyna Styrnol- recepcjonistka

Aleksandra Kwasek-asystentka stomatologiczna

Terminy wizyt można ustalić osobiście, telefonicznie lub przez internet